Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015-2016 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39 20 19 1 0 1383 1061 322   0   1   1,303
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 36 20 16 4 0 1321 1035 286   0   1   1,276
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 34 20 14 6 0 1301 998 303   0   1   1,303
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 33 20 13 7 0 1222 1150 72   0   1   1,062
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 31 20 11 9 0 1255 1231 24   3   1,035   1,019
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31 20 11 9 0 1143 1040 103   3   0,965   1,099
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 30 20 10 10 0 1199 1123 76   4   1   1,067
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 30 20 10 10 0 1208 1214 -6   2   1   0,995
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 22 20 2 18 0 899 1339 -440   0   1   0,671
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 21 20 3 16 1 967 1215 -248   0   1   0,795
ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 19 20 1 18 1 815 1307 -492   0   1   0,623

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ: -1 ΒΑΘΜΟΙ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(ΠΟΙΝΗ -1 ΒΑΘΜΟΙ)
Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/10/15 14:30 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 41-67
11/10/15 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 77-79
11/10/15 16:40 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 63-59
11/10/15 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 36-71
11/10/15 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60-38
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/10/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 72-40
18/10/15 12:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 56-45
18/10/15 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 61-44
18/10/15 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 49-55
18/10/15 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 52-43
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/10/15 14:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 62-68
25/10/15 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 45-78
25/10/15 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 54-68
25/10/15 16:40 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60-37
25/10/15 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 37-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/15 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 70-53
01/11/15 16:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 77-30
01/11/15 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 58-67
01/11/15 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 45-60
01/11/15 19:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 59-52
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/15 11:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 65-66
08/11/15 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 58-67
08/11/15 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 71-62
08/11/15 15:00 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 79-58
08/11/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 47-56
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/15 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 62-47
15/11/15 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 65-45
15/11/15 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 42-60
15/11/15 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 52-40
15/11/15 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 65-48
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/15 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 52-62
22/11/15 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 60-39
22/11/15 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 61-72
22/11/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-48
22/11/15 19:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 41-55
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/11/15 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 44-47
29/11/15 15:00 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 86-52
29/11/15 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 66-61
29/11/15 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 65-59
29/11/15 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 57-63
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/15 11:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 50-65
06/12/15 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 55-81
06/12/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 75-42
06/12/15 19:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 56-51
06/12/15 19:45 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 71-61
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/15 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 65-50
22/12/15 18:40 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 55-58
13/12/15 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 37-57
13/12/15 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50-71
13/12/15 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 70-60
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/16 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 71-45
10/01/16 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 53-61
10/01/16 19:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 68-72
10/01/16 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 81-48
10/01/16 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 69-52
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/16 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 63-34
17/01/16 19:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 79-61
17/01/16 14:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 53-58
17/01/16 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 87-33
17/01/16 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 56-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/16 12:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 34-49
24/01/16 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 42-68
24/01/16 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 71-67
24/01/16 16:40 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 54-53
24/01/16 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 47-78
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/16 18:15 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 65-46
31/01/16 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 78-42
31/01/16 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 67-47
31/01/16 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 59-67
31/01/16 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 80-34
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/16 14:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 55-78
07/02/16 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 36-84
07/02/16 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 59-72
07/02/16 16:40 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 67-63
07/02/16 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 62-58
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/16 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 76-51
14/02/16 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 109-59
14/02/16 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 59-70
14/02/16 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 44-72
14/02/16 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 64-37
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/02/16 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 62-74
21/02/16 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 48-55
21/02/16 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 68-46
21/02/16 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 62-58
21/02/16 19:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 56-51
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/16 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 77-53
28/02/16 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 49-44
28/02/16 16:40 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 82-49
28/02/16 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 54-52
28/02/16 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 60-52
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/16 12:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 20-0
06/03/16 14:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 48-79
06/03/16 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 46-48
06/03/16 19:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 73-58
06/03/16 13:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 60-57
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/16 12:00 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 90-59
27/03/16 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 67-50
27/03/16 12:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 50-72
27/03/16 12:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 63-64
27/03/16 12:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 46-59
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/16 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 50-67
03/04/16 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 46-65
03/04/16 12:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΚΕ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 66-44
03/04/16 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 68-55
03/04/16 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 78-44
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/16 12:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 20-0
10/04/16 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 55-59
10/04/16 12:00 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 82-50
10/04/16 14:00 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 42-68
12/04/16 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 53-57