Νέα συνεργασία για το σκακιστικό τμήμα του ΟΑΧ
Σκάκι
10 Ιουλίου, 2019
![](https://oaxania.gr/wp-content/uploads/2019/07/FB_IMG_1562735464989.jpg)
Ο Ομιλος Αντισφαίρισης Χανίων με χαρά ανακοινώνει τη συνεργασία με τον προπονητή, Λιαργκόβα Δημήτρη.
Ο αντιπρόεδρος του Ο.Α.Χ. και υπεύθυνος του τμήματος σκάκι του Ομίλου κ. Μιχαηλάκης Μανώλης, ευελπιστεί πως ο κ. Λιαργκόβας σε συνεργασία με τον ήδη υπάρχοντα προπονητή, Μπαλόκα Δημήτρη, θα αποτελέσουν μία δυνατή ομάδα που με τον επαγγελματισμό τους θα προσφέρουν τα μέγιστα για μία επιτυχημένη νέα αγωνιστική χρονιά.