Η προσοχή στην Αγ. Παρασκευή
Μπάσκετ
18 Νοεμβρίου, 2015
![](https://oaxania.gr/wp-content/uploads/2015/11/afisa_agia_paraskevi.jpg)
Στο επόμενο παιχνίδι με την Αγία Παρασκευή, το οποίο είναι προγραμματισμένο για το ερχόμενο Σάββατο 21 Νοεμβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Κλαδισσού, έχει στραφεί η προσοχή για τον Ομιλο Αντισφαίρισης Χανίων.
Απόδειξη της μεγάλης σημασίας που παρουσιάζει, είναι ότι το παιχνίδι για τον ΟΑΧ αποκτά χαρακτήρα “τελικού”, καθώς η νίκη κρίνεται επιβεβλημένη μετά τα πρώτα άτυχα αποτελέσματα της σεζόν.
Σε καθαρά αγωνιστικό επίπεδο, ο Λευτέρης Θεοδωράκης δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα και αυτή τη στιγμή σχεδιάζει τα πλάνα του για το πώς θα μπορέσει η ομάδα του να φτάσει στην κατάκτηση του πρώτου ροζ φύλλου αγώνα για φέτος.
Να σημειωθεί ότι το παιχνίδι έχει οριστεί να ξεκινήσει στις 5 το απόγευμα.