Κοπή πίτας για το τμήμα τένις του Ο.Α.Χανίων
Τένις
17 Φεβρουαρίου, 2020
![](https://oaxania.gr/wp-content/uploads/2020/02/86703627_172422940846197_3680610475285938176_n-1.jpg)
Την Τρίτη 11 Φεβρουαρίου πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας του τμήματος τένις του Ομίλου Αντισφαιρίσεως Χανίων με την παρουσία πλήθους γονέων και αθλητών.
Η εκδήλωση έλαβε χώρα στον πλήρως μεταμορφωμένο, ανανεωμένο και σύγχρονο χώρο του καφέ “Sala Tennis Club” , προσφέροντας δώρα στους 2 τυχερούς νικητές των φλουριών.
Ευχαριστούμε θερμά τα ζαχαροπλαστεία «Κληματσάκης» για τις δύο πίτες και ευχόμαστε μία χρονιά γεμάτη υγεία και αθλητικές επιτυχίες.