Τμήματα μπάσκετ για αγόρια και κορίτσια 6-16 ετών
Μπάσκετ
26 Σεπτεμβρίου, 2017
![](https://oaxania.gr/wp-content/uploads/2017/09/IMG_4751.jpg)
Ο Ομιλος Αντισφαίρισης Χανίων ανακοινώνει ότι από τις αρχές Σεπτεμβρίου λειτουργούν τμήματα μπάσκετ για αγόρια και κορίτσια για ηλικίες από 6 έως 16 ετών.
Υπενθυμίζεται ότι η γυναικεία ομάδα του ΟΑΧ αγωνίζεται στην Α2 εθνική κατηγορία, ενώ τα αγωνιστικά τμήματα των μικρότερων ηλικιών μετέχουν σε αγόρια και κορίτσια στα παγκρήτια πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ.